DomovMédiáVďaka zľavám od Aliančných partnerov SPP a súťaži EkoVýhra ušetria zákazníci SPP až trikrát

Vďaka zľavám od Aliančných partnerov SPP a súťaži EkoVýhra ušetria zákazníci SPP až trikrát

Vďaka zľavám od Aliančných partnerov SPP a súťaži EkoVýhra ušetria zákazníci SPP až trikrát
Bratislava, 7. septembra 2011 – Po úspešných akciách „Šrotovné na kotly“ a „EkoBonus“ v rokoch 2009 a 2010 prichádza SPP v spolupráci s vybranými Aliančnými partnermi SPP a neinvestičným fondom EkoFond v tomto roku s ďalšou zaujímavou akciou – EkoVýhra. Je určená exkluzívne pre zákazníkov SPP z radov domácností, ktorí vďaka nej môžu získať výrazné zľavy na kúpu nového kondenzačného kotla a zároveň sa zapojiť do celoročnej súťaže o finančnú výhru vo výške až 20 % z obstarávacej ceny kotla. Odberatelia plynu tak pri kúpe nového kotla ušetria až trikrát – získajú kotol za mimoriadne výhodnú cenu, zároveň vysokú šancu vyhrať až 300 € v súťaži a nový efektívny kotol im dlhodobo prinesie významné úspory na platbách za energie.

„EkoFond podporil prostredníctvom akcií Šrotovné na kotly a EkoBonus za dva roky takmer 2 300 žiadateľov celkovou sumou približne 800 000 €. Podľa našich výpočtov, pri ktorých sme po výmene kotla predpokladali minimálnu úsporu 10 % paliva z priemernej spotreby bežnej domácnosti, sa iba vďaka tomuto opatreniu dosiahla celková úspora energie vo výške 3,77 TJ,“ hovorí správkyňa EkoFondu, Eva Guliková. Táto úspora zodpovedá energii získanej zo 100 000 m3 zemného plynu, čo predstavuje napríklad celoročnú spotrebu 70 trojizbových bytov s rozlohou 70 m2 so štvorčlennou domácnosťou v zateplenej bytovke v Žiari nad Hronom alebo celoročnú spotrebu 41 rodinných domov s rozlohou 150 m2 so štvorčlennou domácnosťou.

„V SPP sa starostlivosť o zákazníkov podpisom zmluvy nekončí – máme záujem na tom, aby naši zákazníci využívali zemný plyn úsporne a ekologicky. Potvrdzujú to aj informácie z trhu, podľa ktorých uvedomenie si potreby efektívnejšieho využívania energií sa u odberateľov neustále zvyšuje. Súťaž EkoVýhra, ktorú sme pripravili v tomto roku, umožňuje skombinovať výrazné zľavy priamo od Aliančných partnerov SPP, teda výrobcov a distribútorov plynových spotrebičov, s možnosťou výhry ďalšieho finančného príspevku od EkoFondu na už zakúpený kotol,“ vysvetľuje podstatu súťaže EkoVýhra, riaditeľka sekcie marketingu a retailu z SPP, Jiřina Repaská.

Vďaka Aliančným partnerom SPP môžu zákazníci SPP z radov domácností, ktorých je takmer 1,4 milióna, získať v období od 1. septembra do 11. novembra 2011 moderné kondenzačné kotly 10 značiek so zľavou od 10 do 35 %  a tieto zľavy ešte skombinovať s možnosťou tzv. EkoVýhry  od EkoFondu vo výške 20 % z obstarávacej ceny kotla, maximálne však do výšky 300 €. EkoFond vyhradil na výhry v súťaži EkoVýhra sumu vo výške 570 000 €, čo znamená, že vyhrať môže viac ako 2 000 súťažiacich – šanca vyhrať EkoVýhru je teda veľmi vysoká. Súťaž EkoFondu bude trvať celý rok a prihlásiť do nej sa môžu všetky domácnosti (zákazníci SPP) s ročnou spotrebou plynu viac ako 1 500 m3, ktoré si nový kotol zakúpia a nainštalujú kedykoľvek počas roka, teda aj mimo tejto jesennej akcie. Podmienkou je, že prihlášku s potrebnými dokladmi odošlú najneskôr do posledného dňa trvania súťaže – do 30. septembra 2012. Žrebovanie výhercov sa uskutoční za prítomnosti notára 16. októbra 2012.

„Ak si zákazníci SPP „namixujú“ obe tieto možnosti, môžu v konečnom dôsledku získať nový kondenzačný kotol za polovičnú cenu, ktorý im navyše prinesie dlhodobo najmenej 10 % úsporu v bežnej prevádzke,“ dopĺňa Jiřina Repaská.

Výhody, ktoré prináša inštalácia nového kondenzačného kotla zákazníkovi:
  • zvýšenie energetickej efektivity prevádzky domácnosti,
  • zníženie spotreby energie potrebnej na vykurovanie,
  • zvýšenie úspory finančných prostriedkov vynakladaných na energie,
  • zníženie zaťaženia životného prostredia (menšou spotrebou energií a zníženými emisiami),
  • zvýšenie bezpečnosti prevádzky plynového spotrebiča,
  • zvýšenie komfortu obsluhy spotrebiča.

Podmienky na získanie výhod z kampane EkoVýhra ako aj všetky potrebné formuláre nájdete na www.spp.sk a www.EkoFond.sk. Viac informácií získajú záujemcovia aj na Zákazníckej linke SPP 0850 111 363 alebo v Zákazníckych centrách SPP.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.