DomovNovinkyEkotopfilm - medzinárodný festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji

Ekotopfilm - medzinárodný festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji

Ekotopfilm - medzinárodný festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji EkoFond, n.f. sa stal generálnym partnerom 37. ročníka Medzinárodného filmového festivalu Ekotopfilm.
Ide o medzinárodne uznávané podujatie so zameraním na trvalo udržateľný rozvoj, ktoré si získalo vysoký odborný, ale i morálny kredit na celom svete. Ekotopfilm je najstarší festival svojho druhu na svete, so zastúpením najnovších a najlepších filmov pokrývajúcich celé spektrum hospodárskych, priemyslových, ale i humánnych aktivít človeka, s dôrazom na trvalo udržateľný rozvoj.
V rámci hlavnej časti festivalu, organizovanej 11.-15. októbra 2010 v Bratislave v Palace Cinemas Aupark, prebehla prehliadka 120-tich súťažných filmov zo slovenskej i zahraničnej produkcie s celkovou dĺžkou trvania 736 hodín a 53 minút.
Medzinárodná porota v 7 súťažných kategóriách vybrala a ocenila 23 najlepších filmových titulov, ktoré sa v termíne 9.-11. november 2010 budú premietať v rámci košickej časti festivalu. Premietanie sa uskutoční  v CineMax OC Optima Košice a vstup naň je zadarmo.

Bližšie informácie o festivale nájdete na jeho webovej stránke www.ekotopfilm.sk.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.