DomovNovinkyOdpoveď na Vaše otázky priamo na našej novej interaktívnej aplikácii Poradňa

Odpoveď na Vaše otázky priamo na našej novej interaktívnej aplikácii Poradňa

Odpoveď na Vaše otázky priamo na našej novej interaktívnej aplikácii Poradňa Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku na webovej stránke fondu? Skúste ju nájsť medzi otázkami, ktoré už zodpovedali technickí špecialisti z SPP a konzultantka z EkoFondu na stránke Poradne, alebo ju zadajte priamo špecialistovi na danú oblasť a on Vám odpoveď šitú na mieru pošle priamo do Vašej mailovej schránky.

EkoFond a jeho zriaďovateľ SPP prevádzkujú internetovú poradňu. Návštevníkom stránky sú na poradni k dispozícii poradcovia, ktorí reagujú na konkrétne otázky zadávateľov, a tak pomáhajú vyriešiť ich problémy týkajúce sa vykurovania a ohrevu vody zemným plynom, vykurovacích systémov na zemný plyn, možností úspor pri vykurovaní a zároveň poskytujú záujemcom aj odpovede na otázky týkajúce sa aktuálnych programov EkoFondu a dopravy na zemný plyn.

Poradňa sa nachádza na tejto stránke, v hlavnom menu webovej stránky fondu (www.ekofond.sk) ako aj na stránke www.sppporadimevam.sk.

Používanie Poradne je veľmi jednoduché. V prípade, že užívateľ nenájde riešenie svojho problému v archíve už vypracovaných otázok, opíše svoju potrebu priamo na webovej stránke. Otázka sa dostane na spracovanie špecialistovi zodpovednému za danú oblasť a ten do stanoveného termínu zašle riešenie problému do mailovej schránky zadávateľa.

Prehľad obsahunávrat hore

Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné vypnutie niektorých častí našej stránky.
V súčasnosti pre Vás pripravujeme celkom nový obsah.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č . : 02/ 626 22 032.

EkoFond, n.f.